Zielono-brązowe kasztankowe wesele

Biegnąc na spotkanie w sprawie targów odebrałam telefon od Pani Agnieszki – zostało nie wiele czasu do ślubu a potrzebne było wsparcie w zakresie florystyki i dekoracji. Musiałyśmy dopasować się do kolorystyki obowiązującej na sali więc pomysł na dekorację zaczerpnęłyśmy z biżuterii Panny Młodej i pory roku, był wrzesień i na wielu ścieżkach turlały się już kasztany, pośród zielonej jeszcze trawy.

Dekoracja sali weselnej

Sala weselna była utrzymana w kolorystyce jasnych kremów i czekoladowych brązów, naszej parze zależało na tym by nieco ożywić ten wizerunek. Dlatego też zarówno w kwiatach jak i w innych dodatkach pojawił się kolor soczysto zielony. Dekoracja sali weselnej na stołach składała się nie tylko z kwiatów lecz także z zielono-brązowych wstążek, rozsypanych kasztanów i świec. Zielone kompozycje z eustomy i frezji na dekoracyjnych paterach, rozświetlały od środka kremowe świece, zaś dekorację stołu pary młodej tworzyła większa kompozycja kwiatowa, oraz świeczniki z kasztanami i zielone świece. A na gości weselnych czekały kasztankowe winietki i niespodziankowe upominki.

Na dekorację sali weselnej składała się nie tylko aranżacja stołów weselnych , lecz także dekoracyjne zielone zawieszki na kinkietach, parapetach, oraz dekoracja stołu kawowego.

Dekoracja sali weselnej objęła także wejście, od samej bramy rozwieszone białe tkaniny, dekoracyjne drzewka zwracały uwagę gości i pomagały trafić pod właściwy adres 🙂

Bukiet panny młodej miał być delikatny, trochę jesienny, nieco łąkowy, zielony, ale jednak ślubny – efekty możecie zobaczyć na zdjęciach. Nie mniej bukiet dla Pani Agnieszki nie był jedynym jaki przygotowywałyśmy, niestety nie zachowały się nam żadne zdjęcia – lecz zdradzimy że również rodzice podczas podziękowań zostali zaskoczeni słusznych rozmiarów bukietami kwiatów.

 

Stronę znaleziono po słowach :

  • yhs-002

azea

Stronę znaleziono po słowach :

  • yhs-002

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *