Żeglarskie wesele

Madzię i Roberta poznałyśmy na targach ślubnych, po tym jak przesłałyśmy im nasz pomysł na dekorację przyznali, że podoba im się nasz pomysł, ale mają już inny temat – żeglarski. Oboje są zapalonymi żeglarzami więc nie trudno było nam zrozumieć skąd taki motyw przewodni na wesele.

Dekoracja kościoła i sali weselnej – żeglarze

W bukiet ślubny z hortensji i broszek, miał swoją kontynuację w bukiecie świadkowej i butonierkach. Wnętrze kościoła wypełniła dekoracja z eustomy i kół „ratunkowych”. Nawet młodzi dostali po jednym – tak na wszelki wypadek 🙂 Tak wyglądała dekoracja krzeseł pary młodej w kościele, nie mniej motyw został przeniesiony także na dekorację samochodu do ślubu, czerwono-granatowe kokardki elegancko prezentowały się na granatowym jaguarze.
Tematyczne wesele w stylu żeglarskim objęło także dekorację sali weselnej. Dekoracja sufitu jednym przypominała żagle, inni widzieli fale, a co najważniejsze podobała się młodej parze. Biało-granatowa dekoracja stołów weselnych zaaranżowana została przez wazony z błękitną wodą, statki, chabry i goździki. Klimatu nadawały świece w słoiczkach. Wyjątkowym elementem były winietki ślubne – małe białe stateczki flagą dodały uroku całości. Przy oknach wisiały biało-granatowe koła ratunkowe, zaś dekorację za parą młodą stanowiła sieć i zdjęcia młodych.
Temat na ślub w żeglarskim stylu został także ujęty w prezentach dla rodziców, drewniane skrzyneczki wypełnione pysznościami i pamiątkami w odpowiednio dopasowanych dodatkach.

Tematyczny ślub staje się często niezapomnianym wrażeniem dla gości weselnych, wyjątkowe dodatki, stylizowane dekoracje sprawią że wesele zapada w pamięci. Nie jest jednym z wielu, wyróżnia się oryginalnością, a także stwarza okazję do kreatywnych aranżacji.

azea

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *