Tulipany i koronki

Dekoracja z tulipanów i koronki
Początkowo dekoracja miała opierać się jedynie na motywie koronki i delikatnego różu, Później pojawiła się dodatek – w postaci koloru granatowego. By trzymać się budżetowych założeń wykorzystałyśmy kwiaty sezonowe – delikatnie różowe tulipany. Towarzyszyły one parze młodej zarówno w ślubnych dodatkach jak i w dekoracji sali weselnej. Koronkowe świeczniki, wstążki i dodatki wpasowały się w klimat sali – nie zaburzając wyjątkowego charakteru. Długie rozmowy o bukiecie ślubnym zaowocowały nietypową formą – która ponoć zwracała uwagę wszystkich gości.

A to kilka słów od naszych klientów:

„Współpraca z zespołem Azea była niezwykle profesjonalna i miła. Panie Beata i Iza zawsze elastycznie reagowały na pojawiające się nowe pomysły lub wynikające z różnych przyczyn zmiany. Nawet w zakresie skromnego budżetu były w stanie wykonać dekoracje, które w swej prostocie i delikatności zachwyciły gości (ot choćby nietuzinkowy bukiet i woalka, na które Marysia zdecydowała się tylko dzięki p. Beacie i była to najlepsza decyzja jaką mogła podjąć :). 
Zapał i pomysłowość płynąca z dziewczyn sprawia, że polecilibyśmy ich firmę wszystkim, którzy pragną, by dzień ich ślubu był niestandardowy z powiewem świeżości :)”
Marysia i Paweł Szymankiewiczowie

azea

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *