Ślub w stylu retro

Tematyczne wesela mają swój ogromny plus – na długo pozostają w pamięci jako wyjątkowe wydarzenie. Tym razem wiele spotkań i rozmów było poświęconych klimatowi retro w stylu lat ’50 i ’60. Zapraszamy na podróż w lata kiedy królował rock’n’roll – ślub w stylu retro.

 

Ślub w stylu retro

Naszą pracę nad rockandrollowym klimatem rozpoczęliśmy od zaproszeń ślubnych – na których nie mogło zabraknąć groszków, płyt winylowych i muffinowych motywów. Goście widząc stylizowane zaproszenie byli już przygotowywań do imprezy pełnej podobnej tematyki.

Ślub w stylu retro zainspirował gości weselnych, ponieważ pod kościołem zobaczyłyśmy ich tłum, który w przeważającej części w swych strojach przypominał potańcówkę z dawnych lat.

Dekorację wzdłuż ławek w kościele stanowił szpaler latarenek z różowymi kokardkami, na jego końcu na parę młodą czekały wystylizowane krzesła z subtelną dekoracją. Ślub w stylu retro nie mógł się obyć bez klimatycznego samochodu, bo po kościołem na młodych czekał różowy cadillac z kokardkami w białe grochy. Stylizację panny młodej w sukni 7/8 dopełniał bukiet ślubny, w którym pojawiły się gerbery, róże i goździki. Kolorystyka bukietu w odcieniach różu, czerwieni i ecru z akcentami czerni pięknie kontrastowała z kremowym odcieniem sukni. Ślub w stylu retro to również butonierki ślubne i bransoletki, które podkreślały tematykę ślubu. Plan stołów weselnych w stylu retro zapraszał gości do wnętrza sali gdzie na ścianach wisiały „winylowe płyty” , stoły wypełniały kwiaty w wazonach w grochy, zachwyt budziły stojaczki na winietki w kształcie muffinek.

Słodki stół – dekoracja w stylu retro

Z relacji pary młodej wiemy, że dużym powodzeniem cieszył się słodki stół. Dekoracja słodkiego kącika ściągała gości swymi kolorami, stylizacją i oczywiście pysznościami. Polecamy zatem by dekorację słodkiego stołu tworzyły nie tylko ciastka i słodkości lecz także wyjątkowe dodatki. Zapraszamy do naszej galerii gdzie obejrzycie ślub w stylu retro i spędzicie kilka chwil w klimacie lat 50′ i być może stanie się to inspiracją do Waszego wesela:)

azea

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *