Ślub w stylu hiszpańskim

Pierwsze rozmowy na temat dekoracji kręciły się wokół pastelowych i cukierkowych kolorów. Gdy większość spraw była już ustalona zauważyłyśmy że nasza para ma pewne wątpliwości, wszystko wyjaśniło się gdy zdradzili nam że na stałe mieszkają w Hiszpanii, i jednak takie energetyczne klimaty są im bliższe. Nam nie trzeba dwa razy powtarzać 🙂 bowiem uwielbiamy tematyczne wesela ! Wszystkie szkice zajęły miejsce w koszu z makulaturą – a my przystąpiłyśmy do nowego projektu, to ślub w stylu hiszpańskim. Hiszpania jako temat wesela okazała się bardzo wdzięcznym tematem stylizacji weselnej !

Do koronkowej sukni Panny młodej dołączył oryginalny bukiet ślubny, z motywem koronki. Energii całej stylizacji dodał kolor czerwony, pojawiający się zarówno w kwiatach jak i w innych dodatkach.

Dekoracja sali weselnej w stylu hiszpańskim

Dekoracja sufitu na wesele zainspirowana hiszpańską fiestą, wypełniła się wstążkami i wycinankami. Na ścianach zawisły kapelusze i wachlarze, które jak się dowiedziałyśmy okazały się świetnymi rekwizytami do zabawy weselnej :). W dekoracji stołów weselnych głównym motywem kwiatowym była czerwona róża, nie zabrakło też czarnych wachlarzy i koronkowych dodatków.

Stylizacja dekoracji weselnej obejmowała również dekorację krzeseł – oprócz motywu hiszpańskiej flagi, pojawił się także byczek. Z relacji pary młodej wiemy że nasza dekoracja tematyczna bardzo prowokowała gości do zabawy, była korrida z kapeluszami i flamenco z różami w ustach 🙂 Ślub w stylu hiszpańskim to kolejny moment kiedy możemy polecić by w dekorację wesela wpleść temat, motyw, pomysł, który sprawi że wasze wesele będzie wyjątkowe nie tylko dla Was, lecz także na długo zapadnie w pamięci gości.

azea

1 thought on “Ślub w stylu hiszpańskim

Niczego sobie 🙂

Odpowiedz

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *