Ślub przyszłej pani architekt – irysy i frezje

Pannie młodej studiującej architekturę szczególnie zależało na tym by w dekoracji pojawiło się dużo linii prostych, oraz choć trochę szarości. Po kilku rozmowach i spotkaniach wybór padł na delikatne kwiaty połączone z białymi ramkami.

Bukiet ślubny z frezji i dekoracja.

Panna młoda miała bukiet ślubny z frezji i irysów, a te w otoczeniu szaro zielonych listków i traw – tworzyły delikatną kompozycję – nawiązującą do delikatnej urody panny młodej. Z tych samych kwiatów powstał bukiet świadkowej, również utrzymany w biało szarej kolorystce, lecz nieco mniejszy i skromniejszy. Także butonierki ślubne nawiązywały swym wyglądem do bukietu panny młodej. Bukiet ślubny z frezji był zapowiedzią dekoracji ślubnej kościoła. Przy ławkach pojawiły się białe ramki – obrazy wewnątrz nich stworzyły irysy, frezje i wstążki. Dekoracja ślubna ławek w kościele wzbogacona została o świeczki ustawione wzdłuż przejścia – aż do krzeseł pary młodej, delikatnie udekorowanych białą tkaniną. Najbliżej pary młodej – tuż przed samym ołtarzem powstała kompozycja kwiatowa z irysów i frezji. W niej również pojawił się motyw białej ramki – ustawionej w taki sposób by wewnątrz kwiaty swoją obecnością namalowały żywy obraz.

Bukiet ślubny z frezji, białe kwiaty w dekoracji kościoła na ślub mogą się wydawać tradycyjnym rozwiązaniem, lecz wystarczy ich użyć w mniej konwencjonalny sposób by zwracały uwagę gości.

Stronę znaleziono po słowach :

  • cantedeskia bukiet ślubny

azea

Stronę znaleziono po słowach :

  • cantedeskia bukiet ślubny

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *