Rystykalne wesele w Piotrkowie Trybunalskim

Chcąc opisać tą realizację nie wiemy od czego zacząć bo minęła nam z dużą ilością przygód i w bardzo miłym towarzystwie.

Ustaleń w zakresie dekoracji ślubnej była cała lista, ciągle pojawiały się nowe pomysły i inspiracje. Koniec końców udało się doszlifować ostateczną wersję – efekt możecie zobaczyć na zdjęciach 🙂

Możemy powiedzieć że dekoracja bardzo pasowała do naszych klientów – było ciepło, przytulnie, trochę romantycznie i trochę na wesoło.

Tym razem nasza praca zaczęła się już na dekoracji domu Panny młodej – już od wejścia witały bukieciki z gipsówki i wróbelki siedzące na gałązkach. W domu pojawił sie także bukiet kwiatów na stole.

Kwiatowe akcenty tym razem pojawiły się nie tylko u Pana młodego i u Pani młodej , nasi narzeczeni zadbali także o świadków i rodziców. Gdy wszyscy razem pojawili się na zdjęciu – butonierki, broszki kwiatowe, bransoletki od razu wyróżniały tych najważniejszych w tym dniu 🙂 Dekoracja samochodu do ślubu także nawiązywała do całości.

Dekoracja ślubna z gipsówki okazała się również wdzięcznym elementem dekoracji w kościele, oprócz dużych kompozycji kwiatowych, pojawiły się także małe bukieciki z gipsówki przy ławkach.

Przed wejściem do kościoła czekały na gości torebeczki z płatkami róż .

Dekoracja na sali weselnej objęła chyba wszystkie miejsca w których przebywali goście – para młoda zadbała by goście poczuli się szczególnie. Dekoracja na klatce chodowej z wstążek otwierała całość, dalej czekał drogowskaz ślubny, świece pływające w szklanych naczyniach na korytarzu – a tuż przy wejściu do sali tablica z rozsadzeniem gości. Wszystko utrzymane w klimacie rustykalnego wesela.

Na stołach pojawiły się jutowe bieżniki, bukiety kwiatów, latarenki, i klateczki. Oprócz winietek na wszystkich gości czekały woreczki pełne bakalii. Dekoracja nad częścią taneczną, czy słodki stół a także wyjątkowy stół z księga gości, wszystkie te elementy dekoracji stworzyły klimat który doskonale oddawał podejście naszych klientów do imprezy, nie brakowało eleganckich elementów lecz bez zbytniego przeładowania.

Długo można by jeszcze pisać ale chyba część pozostanie naszym słodki wspomnieniem – a resztę możecie zobaczyć na zdjęciach.

azea

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *