Różowo i peoniowo

 

Dwa słowa – peonie i róż. To były dwa główne wyznaczniki całej realizacji – wcale nie takie proste jak się w trakcie okazało. Raz po razie wynikały jakieś zagwozdki – ale jak w każdej bajce wszystko dobrze się skończyło – znalazła się koronka w odpowiednim kolorze, przyjechały peonie (choć już kończył się sezon). Efekty naszej pracy zobaczcie sami.

Panna młoda wyglądała zjawiskowo – aż nas trochę zatknęło gdy przywiozłyśmy bukiet. Dekoracja na ślub cywilny w postaci kompozycji z peonii i gladioli dekorowała jednocześnie krzesła pary młodej. Zaś na urzędniczym stole uroku dodawała trochę mniejsza kompozycja kwiatowa.

Bukiet Panny młodej wypełniły peonie w towarzystwie eustomy, róży gałązkowej i goździków. Kwiaty w odcieniach różu i bieli – pięknie mieniły się na tle sukni Panny młodej.

Dekoracja sali na wesele skupiła się głownie na dekoracji stołów weselnych.

Różowe były kokardy na krzesłach, bieżniki, peonie w wazonach – na gości czekały także różowe serwetki z delikatnym motywem koronki. Od samego wejścia witały gości kosze pełne peoni oraz plan gdzie kto siedzi podczas bankietu weselnego. Zaś na kanapie w uroczym zakątku czekała specjalnie przygotowane na tę uroczystość pudełeczko na kartki i życzenia.

Było różowo i peoniowo – my zaś po dziś dzień wspominamy z uśmiechem na ustach przygotowania i realizację, bo były to spotkania pełne ciepła i kreatywności 🙂

Stronę znaleziono po słowach :

  • dekoracje kościoła

azea

Stronę znaleziono po słowach :

  • dekoracje kościoła

1 thought on “Różowo i peoniowo

Pozdrowienia dla prowadzących stronkę. Bardzo fajna strona. Godna polecenia. Pozdrawiam!

Odpowiedz

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *