Rowerowe wesele w stylu retro – Monika i Lars

Rozmowy w sprawie tej dekoracji rozpoczęła z nami konsultantka ślubna z Perfect Moments – oczywiście w imieniu pary młodej. Po ustaleniu wstępnych założeń udało nam się spotkać z przyszłą para młodą – podczas ich odwiedzin w Polsce. Wyjątkowe wnętrza zarezerwowane na czas ceremonii ślubu jak i wesela – okazały się doskonałym tłem ślubu w stylu retro z rowerami i koronką – tu i ówdzie.

Dekoracja na cywilny ślub

Do stołu ceremonialnego prowadziła Pannę młodą ścieżka z latarenek ustawionych na schodach, dalej aleję ślubną wypełniały ozdobne stojaki i kwiaty. Na parę młodą czekały krzesła – wszystko w stylu pasującym zarówno do wnętrz jak i założeń samej dekoracji. Bukiet Panny młodej z peonii i frezji – pięknie pachniał, co jak stwierdziła Panna Młoda działało niezwykle uspokajająco. Na parę młodą po całej ceremonii czekał niezwykły pojazd ślubny – tricykl.

Dekoracja restauracji na wesele

Na stołach restauracji zagościły koronkowe serwetki, letnie bukiety wypełniły rustykalne słoiczki, a kwiaty zastąpiły ptaki w klatkach 🙂 Dekoracja z peoni,drobnych róż i pływających świec dopełniła romantycznego klimatu wnętrz. Do rowerowego tematu ślubu nawiązywał nie tylko plan gości, lecz także weselne menu – oraz reszta papeterii ślubnej.

azea

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *