Retro klimaty z miętową nutą – dekoracja w Woli Chojnata

Tym razem nasza para ze względu na lokalizację wesela – w namiocie- chciała by dekoracja była romantyczna, ogrodowa i trochę w stylu retro.

Do naszych zadań należała dekoracja kościoła, dekoracja namiotu, ogrodu oraz pomieszczeń w pałacu w Woli Chojnata. Dekoracja namiotu w Woli Chojnata to nie tylko kwiaty, lecz także stylowe winietki, numeracja stołów, i rozetki rozwieszone pod sufitem. Na stołach z przystawkami pojawiły się klateczki i buteleczki z kwiatami. W ogrodzie do relaksu zachęcała udekorowana huśtawka i latarenki rozstawione przy parkiecie do tańca. Akcenty rustykalnego klimatu pojawiały się także przy schodach  które prowadziły do sali z księgą gości i prezentami dla gości – także przygotowanymi przez nas na tą okazję. dekoracja nie ominęła także pokoju z cygarami i whisky.

Wśród dekoracji na wesele pojawiły się peonie, goździki i eustomy – wszystko w kremowo różowej kolorystyce. Obowiązywała ona również w serwetkach dla gości, w których pojawił się także akcent koloru miętowego.

Dziękjemy Pani Magdzie i Panu Pawłowi Janaszkiewicz za użyczenie pięknych zdjęć naszych dekoracji – zapraszamy do galerii tam możcie zobaczyć efekty ich pracy oraz na stonie http://janaszkiewicz.com/category/asia-i-mateusz/

azea

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *