Peonie, mięta i koralowy odcień róż

Nasza Panna młoda  przygotowania do ślubu rozpoczęła dużo wcześniej , z cierpliwością i konsekwencją realizowała swój wymarzony ślub. Gdy na pierwszym spotkaniu pokazała nam swoje zaproszenie na ślub, w mgnieniu oka zorientowałyśmy się w jakim kierunku pójdą przygotowania w zakresie dekoracji ślubnej. Dwa czarne kontury twarzy podpowiadały klimat retro, zaś kolorystyka mięty i różu z nutą koloru koralowego zapowiadały główny kierunek barw.

Dekoracji w czerwcu musiały oczywiście towarzyszyć peonie – bo to idealny moment na te kwiaty. Nietypowy odcień różu w kwiatach przyniosły róże, i goździki, w dodatkach zaś pojawił się pastelowy odcień mięty. Parę młoda do ołtarza prowadził szpaler latarenek z miętowymi kokardami. Bukiet ślubny z peonii i delikatnych odcieni różu tworzył piękny komplet z butonierkami. W kościele towarzyszył parze młodej jeszcze jeden ważny detal – poduszeczka na obrączki przygotowana przez nas na tę okazję . Miętowa poduszeczka, ozdobiona inicjałami pary młodej również zwierała motyw kwiatowy – serduszko :).

Na sali czekały na gości różne miętowe akcenty, dekoracje stołu weselnego stanowiły bukiety z peoni,goździków i róż. Szczególne miejsce jakim jest stół pary młodej  podkreśliły papierowe rozetki, wraz motywem konturów twarzy. Podsumowują długie przygotowania przyniosły dobre rezultaty – wszystko pięknie się ze sobą łączyło, barwy przenikały się w różnych miejscach i motywach, konsekwentnie podkreślając pomysł na cały ślub.

azea

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *