Oferta

Śluby

Czasem pary młode mają głowę pełną pomysłów, czasem konkretny temat do zrealizowania, ale też czasem są zagubieni w ślubnych przygotowaniach. Pomożemy wybrać stylizację ślubu najbardziej pasującą do oczekiwań, wybierzemy detale które oddadzą Wasze upodobania, zaplanujemy ich ilości i kolorystykę. Zaprojektujemy całą papeterie ślubną, zaproszenia, winietki, plan stołów – indywidualnie dobraną do ustalonego stylu. Dobierzemy kwiaty oddające charakter wesela, wykonamy dekorację na krzesłach dla gości – zadbamy również o kwiaty

dla rodziców. Zaaranżujemy słodki stół, przygotujemy zakątek na księgę gości, a także pomożemy w realizacji wszelkich nietypowych pomysłów.

Na naszej głowie możecie zostawić całą oprawę florystyczno – dekoracyjną od dekoracji kościoła, przez kwiaty

 na sali weselnej po prezenty dla gości. Niezbędnym narzędziem naszej pracy jest spotkanie z Wami – wtedy wnikliwie poszukujemy wizualizacji Waszych pomysłów.

Firmy

Tematyczne realizacje są dla nas wyjątkową sposobnością by rozwinąć skrzydła wyobraźni dlatego też medyczny bankiet, surowa restauracja sushi, nie stanowią dla nas bariery. Możliwe również że zależy wam na by firmowa wigilia była pełna magii świąt oraz akcentów podkreślających profil przedsiębiorstwa. Wtedy przygotujemy dekorację wybranej restauracji, zaproponujemy kwiaty

, zapakujemy upominki firmowe, a nawet pomożemy wybrać ich zawartość.

Ponadto mamy duże doświadczenie w zakresie projektowania witryn sklepowych, sezonowych zmian dekoracji w restauracjach, aranżacji kwiatowych w firmach na terenie miasta Łódź

. Niezależnie od rozmiaru przestrzeni – czy będzie to dwukondygnacyjna restauracja czy niewielki sklepik- służymy pomysłami, projektami, wsparciem w metamorfozach wnętrz.

Wizerunek firmy to priorytetowy aspekt – możemy pomóc w jego wzbogaceniu.

Wydarzenia/Eventy

Konkursy, festiwale, pokazy, konferencje, spotkania – to wyjątkowe chwile dla których przygotujemy wyjątkowe tło, zaaranżujemy front stołu tak by nie było wątpliwości że organizator z szacunkiem traktuje swoich gości. Wśród nich pojawiają się laureaci, wygrani, zacne osobowości, których to obecność lub też wysiłek zasługuje na świeże, żywe kwiaty,  wyszukany bukiet.

Zazwyczaj śladem naszej obecności są kwiaty i dekoracje

– lecz są również sytuacje gdy można się z nami spotkać osobiście (zwykle jest to Łódź

, choć nie tylko) – na warsztatach i pokazach – tam dzielimy się zdobytym doświadczeniem, odczarowujemy szablonowe zastosowania, inspirujemy się do dalszego działania udzielając odpowiedzi.