Hawajskie wesele

Choć różowy kolor może skojarzyć się wielu osobom z słodkim i uroczym weselem, to tym razem kierunek kolorystyczny pokazał inne oblicze tej barwy. Głównym motywem bowiem były hawajskie inspiracje w stylizacji ślubnej. Na wstępie uspokajamy – Panna Młoda nie miała sukienki z trawy 🙂 Zapraszamy do obejrzenia jak prezentuje się dekoracja hawajska na ślubie i weselu.

 

Dekoracja hawajska kościoła

Jednakże by przybliżyć gościom hawajski temat w dekoracji ślubnej, wybrane kolory musiały być soczyste a kwiaty i dodatki – egzotyczne. Dekoracja hawajska kościoła wzdłuż ławek składała się z lampionów przypominających spódniczki z traw, ożywionych soczystą zielenią i różem kwiatów. Krzesła pary młodej również zostały udekorowane w klimacie hawajskiej plaży, zielone liście zastąpiły tradycyjny tiul, a kwiaty upięte tu i tam, rozsypane także na dywanie tworzyły lekki i wakacyjny klimat. Dekoracja hawajska ołtarza w kościele to dwie kompozycje kwiatowe  inspirowane fragmentami egzotycznej dżungli. Do kościoła a także na salę para młoda przyjechała retro samochodem z delikatną dekoracją przy klamkach – niemniej utrzymaną w hawajskim temacie. Bukiet Panny Młodej zaś zawierał w sobie zarówno kolorystkę fuksji i limonkowej zieleni, jak i egzotyczne kwiaty.

Hawajska dekoracja stołu

Już na wejściu,w holu czekała na gości zapowiedź dalszej realizacji tematu hawajskiego w dekoracji ślubnej. Hawajska

dekoracja stołu weselnego składała się z kielicha, który swym wyglądem przypominał drinki prosto z plażowego baru, nie mniej zamiast limonki pojawiła się dekoracja hawajska z storczyka w równie soczyście zielonym kolorze. Dolną część kompozycji tworzyła świeca i kwiaty jakby od niechcenia położone na zielonym liściu. Dekoracja hawajska ślubu w kolorze fuksji przejawiała się również w obrączkach na zielonych serwetkach, w gladiolach dekorujących stół z przystawkami, w akcentach na winietkach.
Różowo – zielone wesele mozna ująć w ciekawy temat który będzie przyczynkiem do wielu wspaniałych wspomnień. Zatem zachęcamy do tematycznych wesel !

azea

1 thought on “Hawajskie wesele

Super art. Gratuluje

Odpowiedz

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *