Peonie z odrobiną nieba – czyli żółto-niebieska dekoracja ślubna.

Bardzo lubimy kolor żółty, bo w przyrodzie kojarzy się z wiosną i słońcem, by nieco przełamać jego ilość na sali dodałyśmy błękit oraz peonie. Motywem który uzupełniał całość były wstążki spływające po słupach i we wnękach.

Już od wejścia witała gości dekoracja ślubna w postaci świec, po przekroczeniu progu ich oczom ukazywał się mały zwiastun – kompozycja z peonii w w holu. Dekoracja sali weselnej objęła krzesła dla gości – przewiązane żółtymi kokardami, dekorację słupów, dekorację stołów weselnych oraz przejść między pomieszczeniami.

Dekoracja stołu weselnego z peonii

Na stołach pojawiły się kompozycje z białych peonii, goździków i niezapominajek, takie lekkie chmurki kwiatowe unoszące się pomiędzy świecami. Dekoracja stołu weselnego z peonii wyglądała elegancko, aczkolwiek w towarzystwie niezapominajek zyskała na romantyczności i delikatności. Cieszymy się że para młoda skorzystała z sezonu na peonie, bowiem mają wyjątkowy urok. Na gości czekały ciasteczka – z tego względu winietki powędrowały na szklanki, dzięki temu wszystko miało swoje bezkolizyjne miejsce.

Bukiet ślubny panny młodej również nawiązywał do kolorystyki dekoracji ślubnej. Żółte tło z frezji i goździków, uzupełniały białe cantedeskie, zakomponowane z zieloną trawką. Bukiet przetrwał upalny dzień – a dzięki kolorowym akcentom wyróżniał się na tle sukni ślubnej.

Często przygotowując kompleksową dekorację ślubną, pomagamy także w przygotowaniu podziękowań dla rodziców. Tym razem para powierzyła nam przygotowanie bukietów dla rodziców na podziękowania.

azea

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *