Dekoracja kawiarni w folkowym stylu

W czasie babiego lata folkowa dekoracja kawiarni zdaje się być najwdzięczniejszym tematem do realizacji. Maki, stokrotki, chabry niosą ze sobą całą feerię barw przynoszącą na myśl łąkę pełną kwiatów.

 

Dekoracja kawiarni

Dekoracja okna miała przypominać gęstwinę traw usianą kwiatami, tuż obok na stołach pojawiły się bieżniki inspirowane łowickimi wzorami, zaś krzesła przyozdobiły czerwone korale i wstążki płynące do samej ziemi.
Skoro dekoracja kawiarni miała być folkowa nie mogło zabraknąć  bociana, stogu siana, czy też kolorowych „doniczek”. Kolorystyka choć kontrastowa kojarzy się z sielankowym latem na wsi.

Kawiarnia to miejsce gdzie szuka się kilku chwil relaksu, oderwania od gonitwy myśli, dlatego też wnętrze kawiarni, dekoracja witryny, aranżacja stołów dla gości jest tak ważna. Ma za zadanie bowiem przenieść nas choć na chwilę w inny świat, tym razem stworzyłyśmy przestrzeń znaną nam z wakacji na wsi, pełną lata i folkowych skojarzeń.

Czy będzie to dekoracja kawiarni, czy też innej firmy – warto pomyśleć o wyjątkowym nastroju, który na długo zostanie w głowach klientów.

azea

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *