Czerwone gerbery i błękit

Wesoło i energetycznie – pod takim hasłem została przygotowana dekoracja sali weselnej dla Małgosi i Przemka. Szczególnie zależało im na tym by ożywić lokal w którym miało się odbyć przyjecie weselne. Restauracja – a dokładniej część przeznaczona na imprezę Gosi i Przemka zachwyciła nas dużą ilością okien – a przez to światła, przestrzeń urządzona w delikatnych odcieniach kremu,beżu i brązu stanowiła doskonałą bazę do realizacji różnych pomysłów na dekorację ślubną.

 

Czerwone gerbery

Z pośród trzech pomysłów wybór padł na kontrastowe połączenie czerwieni i nasyconego błękitu. Wśród kwiatów głównym bohaterem były czerwone gerbery – które swoimi ciemnymi środkami nawiązywały do koloru włosów Małgosi, czerwieni dopełniały alstromerie zaś kontrastowym akcentem były niebieskie chryzantemy. Nie tylko kwiaty tworzyły dekorację stołów weselnych, pomiędzy paterami z kwiatami delikatne światło świec nadawało romantycznego nastroju, wiły się wstążki, a na gości weselnych czekały upominki rozkwitające tuż pod winietką. Tym razem dekoracja krzeseł nie dotyczyła jedynie krzeseł pary młodej, również krzesełka dla weselników zostały udekorowane wstążkami i kwiatowymi akcentami – taki ukłon w stronę gości. Zaś miejsce pary młodej zostało podkreślone imionami narzeczonych w kolorystyce całej stylizacji.

Dekoracja sali weselnej – Błękitna woda

Chcąc wykorzystać potencjał przeszklonej przestrzeni, na parapetach przy oknach pojawiły się wazony z pływającym świecami i kwiatami, w ciągu dnia błękitna woda przepuszczała promienie światła, wieczorem natomiast okna rozświetliły płomyki świec. Dzięki temu dekoracja sali weselnej podtrzymała swój urok zarówno w dzień jak i w nocy. Bukiet ślubny z czerwonej gerbery pięknie kontrastował z suknią, a ciemne środki kwiatów korespondowały z kolorem włosów panny młodej.

Gdy para młoda stała wraz z świadkami przy ołtarzu bukiet ślubny, bukiet świadkowej, oraz butonierki stanowiły ożywiający komplet. Dekoracja samochodu do ślubu złożona z czerwonych gerber, błękitnych chryzantem i czerwonych wstążek swoim kontrastem zwracała uwagę gości weselnych – dzięki czemu nie trudno było się zorientować za kim trzeba jechać 🙂 Niemniej na wszelki wypadek tuż przy drodze pojawił się drogowskaz ślubny by nie było wątpliwości gdzie czeka rosół i dobra zabawa. Z tego co nam wiadomo goście byli bardzo zadowoleni, a w szczególności rodzice którzy podczas podziękowań otrzymali bukiety kwiatów utrzymane w gamie barwnej dotyczącej całego wesela.
Jesteśmy bardzo wdzięczne Gosi i Przemkowi za zaufanie, a także odwagę i konsekwencję w realizacji całej stylizacji 🙂

Stronę znaleziono po słowach :

  • dekoracja stołu
  • wystrój stołu weselnego
  • dekoracje ślubne łódź
  • dekoracje na komunię
  • dekoracje stołów weselnych

azea

Stronę znaleziono po słowach :

  • dekoracja stołu
  • wystrój stołu weselnego
  • dekoracje ślubne łódź
  • dekoracje na komunię
  • dekoracje stołów weselnych

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *