Czarno-biała dekoracja z serduszkiem w tle

Madzia z Tomkiem trafili do nas z fajnym pomysłem na swój ślub oraz z rezygnacją – stwierdzili że nie uda się kontynuować motywu z ich zaproszenia w dalszej części dekoracji. Proste i urocze w swej formie zaproszenie gdzie czerń i biel łączyło małe czerwone serduszko, niezwykle nas zainspirowało. Zachęciłyśmy więc naszą parę by nie szukać kompromisu w ciemnych fioletach, lecz pójść dalej – raz obraną drogą.

Czarno-biała dekoracja ślubna

W bukiecie ślubnym białe i czerwone róże, zostały otoczone czarną kryzą, wnioskując po uśmiechu panny młodej – spełniał jej oczekiwania 🙂 Czarno-biała dekoracja ślubna obejmowała też butonierki z czerwonymi akcentami, które świetnie prezentowały na ciemnych garniturach świadków, którzy dzięki nim byli rozpoznawalni w tłumie gości 🙂

Dekoracja samochodu inspirowana była fascynatorem do włosów jaki panna młoda miała na głowie. Ręcznie robione kwiaty z czarnymi środkami pojawiły się na klamkach oraz na masce samochodu.

By goście trafili na właściwe wesele tym razem tuz przy sali pojawił się ślubny drogowskaz – kierował gości nie pozostawiając wątpliwości że na tym weselu na granicy czerni i bieli zawsze spotkają serduszko.

Czarno-biała dekoracja z akcentem czerwonego serduszka pojawiła się również w dekoracji sali weselnej. Wszystkie krzesełka na których siedzieli goście ozdobione zostały balonami z helem, zaś nad częścią taneczną powstał czarno-biały sufit. Wazony z kwiatami, winietki, dekoracja za parą młodą – wszędzie było  biało-czarno. Podsumowując czarno-biała dekoracja ślubna jest możliwa, oczywiście przy odrobinie chęci i zaangażowania 🙂

Stronę znaleziono po słowach :

  • dekoracja sali weselnej

azea

Stronę znaleziono po słowach :

  • dekoracja sali weselnej

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *