Cantedeskia i mandarynki – nowoczesna dekoracja ślubna

Tradycyjne kompozycje ślubne w przypadku tej dekoracji nie wchodziły w grę – kierunkiem była nowoczesna dekoracja ślubna w kolorze mandarynki. Elegancji nadawała cantedeskia, bukiet ślubny oraz świece – efekty znajdziecie w galerii.

Cantedeskia bukiet ślubny

Jako że cantedeskia miała być jednym z głównych motywów, pojawiała się także w bukiecie ślubnym Panny młodej, butonierkach i innych dodatkach. W kościele przejście do ołtarza wypełniały pływające świece w szklanych wazonach z rozsypanymi płatkami róż, pomarańczowe  gladiole przy ławkach  tworzyły piękny szpaler kwiatowy. Te same kwiaty pojawiły się przy dekoracji krzeseł pary młodej, oraz w dekoracji ołtarza na ślub. Zatem cantedeskia, bukiet ślubny, butonierki, dekoracja kościoła tworzyły spójną całość nie tylko pod względem wykorzystanych materiałów jak również kolorystyki.

Do właściwego wyboru drogi na salę weselną prowadził gości drogowskaz ślubny. Biało – pomarańczowe dekoracje wypełniły także salę weselną i jej otoczenie. W dekoracji wejścia na salę weselną, pojawiły się kwiaty, wstążki, świece aranżujące przestrzeń wokół planu stołów. We wnętrzu na parapetach i komodach rozsypane płatki kwiatów, mandarynki w szklanych wazonach oraz świece kontynuowały temat pomarańczowego ślubu. Główny motyw na stołach gości stanowiły kompozycje z cantedeskii zatopionej w wodzie, tuż obok nich na gości weselnych czekało menu, a także informator ślubny – ułatwiający organizację kwestii noclegu i poprawin. Mandarynki okazały się nie tylko doskonałym materiałem do wykonania winietek, lecz także sprawiały że dekoracja stołu weselnego miała bardzo nowoczesną formę.

Cantedeskia jest jest wyjątkowym kwiatem na ślub – jest sama w sobie bardzo elegancka i wytworna, a jej połączenie w owocami przynosi oryginalny efekt w dekoracji ślubnej. Szczególnie cieszymy się że cantedeskia bukiet ślubny wyglądał tak uroczo.

azea

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *